Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/roni/ftp/gimnazjum2/images/napisy.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/napisy

Oszczędzamy wodę i energię

DSCN4564W ramach działań związanych z ubieganiem się o certyfikat "Zielona Flaga"  w naszej szkole przeprowadzono akcję oszczędzam wodę i prąd. W tym celu wykonano naklejki – „Oszczędzaj wodę”, „Wychodząc, wyłącz światło” i „Oszczędzaj prąd”. Przedstawiciele grupy roboczej podczas godzin wychowawczych zamocowali napisy w salach lekcyjnych, sekretariacie, gabinecie dyrekcji, księgowości, gabinecie pielęgniarki, toaletach i korytarzach szkolnych.

Zakupiono kosze do segregacji śmieci. Segregujemy papier, metal szkło i plastik. Kosze do segregacji ustawiono na korytarzu głównego budynku szkolnego. Na bieżąco kontrolujemy poczynania koleżanek i kolegów. Należy stwierdzić, że większość uczniów umiejętnie segreguje śmieci.

{gallery}napisy{/gallery}