Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/roni/ftp/gimnazjum2/images/budki.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/budki

Budki lęgowe w naszej szkole

W ramach obszaru tematycznego zielone tereny przyszkolne (certyfikat Zielona Flaga) zainteresowani uczniowie mieli za zadanie wykonać budki lęgowe dla ptaków. Na efekty działań praktycznych czekaliśmy od lutego do marca. Uczniowie skonsultowali swoje pomysły z zaprzyjaźnionym leśnikiem. Udało się pozyskać 10 budek lęgowych, które z pomocą woźnego zostały zawieszone na budynku pawilonu. Obecnie czekamy na nowych mieszkańców naszych zielonych terenów szkolnych.

{gallery}budki{/gallery}