Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Było to bardzo ważne wydarzenie zarówno w życiu dzieci, ich rodziców, a także nauczycieli. Uroczystość, którą przygotowały panie: Kinga Szczechla, Ewa Różańska, Anna Falkowska  i Sylwia Wojenkowska, zorganizowana była dla dzieci z trzech grup przedszkolnych: Smerfy, Biedronki i Leśne Ludki. 

Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panie wychowawczynie: recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Następnie pani dyrektor wraz z zastępcą burmistrza panem Krzysztofem Widźgowskim magicznym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego dnia, każde dziecko otrzymało dyplom pasowania na przedszkolaka, znaczek oraz mały słodki upominek. Uwieńczeniem uroczystości były pyszne babeczki upieczone przez rodziców oraz soczki. Zapewne był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Organizatorki uroczystości serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy.