Rewia na lodzie "Śpiąca Królewna"

  • Galeria

15 listopada klasy V A i V B wraz z opiekunkami Justyną Neumann, Renatą Oelberg i Agnieszką Bochenek  uczestniczyły w wycieczce do Olsztyna oraz przedstawieniu, znanej z występów na całym świecie, jedynej w swoim rodzaju MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe, widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena.

Zespół Rewii był jedną z głównych atrakcji na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Paryż 2005, 2007, 2008, 2010. Widowisko oparte jest na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci.

Mieliśmy okazje być świadkami doskonałej i oryginalnej warstwy muzycznej, choreografii pełnej popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie – bogatej warstwy scenograficznej, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.