Jasełka w grupie sześciolatków

  • Galeria

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski”
           

          Tymi słowami 18 grudnia rozpoczęło się w naszym przedszkolu przedstawienie jasełkowe w wykonaniu grupy sześciolatków. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie dzieci oraz ich rodziców w radosną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 Mali artyści z dużym przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie recytowane wierszyki, śpiewane pastorałki i świąteczne piosenki, dzięki którym stworzyły wspaniałą atmosferę i podbiły serca licznie przybyłych rodziców oraz Pani Dyrektor.

         Po występach wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.