Wigilia szkolna

  • Galeria

19 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich odbyło się coroczne spotkanie wigilijne. Przygotowanie części artystycznej pt. ,,Święta, święta, święta – czas kolędowania, święta , święta, święta - narodziny Pana” zawdzięczamy uczniom klas I A, VII a i VII B. Dzieci i młodzież we współpracy z Paniami Małgorzatą Gołębiewską Lilianą Lisakowską oraz Lidią Wiśniewską stworzyły montaż słowno – muzyczny wprowadzający wszystkich w ciepły i świąteczny nastrój.

W tym roku na jasełkach gościliśmy Pana Krzysztofa Widźgowskiego z-cę Burmistrza, Dorotę Rzemińską i Łukasza Okołowskiego przedstawicieli  Rady Rodziców.

Następnego dnia przedstawienie mogli obejrzeć wszyscy uczniowie szkoły.

Za pomoc w przygotowaniach swoje podziękowania kierujemy do Pani Katarzyny Wiśniewskiej i Pana Marka Piątkowskiego.