Worek medali

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Skoku Wzwyż  i Pchnięciu Kulą oraz w Indywidualnych Zimowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. W ramach zawodów odbył się także II Memoriał im. Zbigniewa Kuligowskiego, wieloletniego działacza sportowego i sędziego LA.  Wśród licznie zgromadzonej młodzieży udział wzięła również nasza reprezentacja składająca się z 27 uczniów rocznika 2003-2005. Kolejny semestr został otwarty mocnym akcentem. Nasza szkoła zdobyła  6 medali , w tym  3 złote, 2 srebrne, 1 brązowy. Nasza młodzież pokazała ,iż chce i potrafi walczyć  na arenach sportowych. Zmotywowana pragnieniem osiągnięcia sukcesu potrafiła wykrzesać wiele energii. Eksplozja mocy zamieniła się w duży worek medali. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom za dostarczanie wielu radości oraz godne reprezentowanie szkoły-nauczyciele wychowania fizycznego.

Skład reprezentacji szkoły: 

Dziewczęta: Bronowska Róża, Chełkowska Zuzanna, Dąbrowska Joanna, Idziak Amelia, Kiedrowicz Nikola, Kozłowska Eliza, Kroll Amelia, Krzemieniewska Marcelina, Langa Wiktoria, Piceluk Milena, Suchocka Zofia, Świątkowska Wiktoria, Tuszyńska Julia, Zielińska Agata, Ziemecka Wiktoria,

Chłopcy: Deredas Maksymilian, Golubski Kacper, Józefowicz Karol, Klepcewicz Adrian, Kotewicz Dominik, Kowalski Maciej, Ksiuk Wojciech, Lendzion Maciej, Rochewicz Kacper, Sikorski Krystian, Skronik Wojciech, Woldan Marcin.

 

Wyniki sportowe:

Golubski Kacper  - I miejsce w biegu na 1000m

Rochewicz Kacper – I miejsce w pchnięciu kulą

Zielińska Agata -  I miejsce w skoku wzwyż

Dąbrowska Joanna – II miejsce w skoku wzwyż

Skronik Wojciech – II miejsce w biegu na 1000 m

Kotewicz Dominik -  III miejsce w skoku wzwyż

Kozłowska Eliza – IV miejsce w skoku w wzwyż

Langa Wiktoria – V miejsce  w skoku wzwyż

Sikorski Krystian – V miejsce w pchnięciu kulą

Deredas Maksymilian – VI miejsce w biegu na 1000 m