Wspomnienia z balu karnawałowego klas 0-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych.

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 15 stycznia 2019 roku.

Odświętnie udekorowana kolorowymi balonami aula stworzyła inspirujący do zabawy klimat, zmieniła się w salę balową. Wśród uczestników trudno było rozpoznać naszych uczniów, ponieważ rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt.  Młodzież udzielająca się w Wolontariacie udekorowała pięknie aulę, przygotowała nagłośnienie, muzykę dla dzieci oraz słodki poczęstunek i napoje. Wolontariusze zabawiali również dzieci- przygotowano różne konkursy, zabawy integracyjne, tańce. Wszyscy świetnie się bawili. W przerwie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia grupowe. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom: Hannie Kowalskiej, Małgorzacie Gołębiewskiej oraz

Annie Falkowskiej spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem balu.

Szczególne podziękowania należą się starszym kolegom i koleżankom z Wolontariatu oraz ich opiekunom. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!