Opieka nad uczniami podczas rekolekcji

Przydział opiekunów dla uczniów w czasie rekolekcji 2019

 

  1. Rodziców uczniów klas I – II prosimy o doprowadzenie dzieci do szkoły - jeżeli  na mszę o godz. 11.15 i odebranie z kościoła po nauce rekolekcyjnej  ok. 12.30. Opiekę nad uczniami w kościele będzie pełnić Pani I. Markuszewska.
  2. Uczniowie klas VII – VIII i III Gimnazjum spotykają się o godz. 9.15 przed kościołem z Panią B.Rutkowską – Marciniak i ks.A.Waksem, którzy po mszy przyprowadzają uczniów do szkoły na naukę rekolekcyjną o godz.10.15(sala gimnastyczna).
  3. Rodziców uczniów klas  IV – V  prosimy o doprowadzenie dzieci  do szkoły na godz. 9.15, a następnie uczniowie zostaną przeprowadzeni przez Panią I.Markuszewską  do kościoła na mszę o godz. 10.15.
  4. 10.04.2019 – nauki rekolekcyjne dla klas IV – V i VII – VIII w „Wincentówce”.