W krainie baśni

  • Galeria

28 marca dzieci z grupy „Leśne Ludki”, przygotowane przez Annę Falkowską,  brały udział w Nowomiejskim Przeglądzie „W krainie baśni”, który odbył się  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim. Reprezentanci naszej szkoły przedstawili adaptację baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem i wytrwałością ćwiczyli swoje role podczas zajęć rozwijających kreatywność muzyczno-ruchową, które odbywały się w ramach Projektu „Rozwój kompetencji wychowanków przedszkoli gminy miejskiej Nowe Miasto Lubawskie”.

Dzieci w przepięknych strojach, wspaniale wcieliły się w swoje role, a ich występ nagrodzony został gromkimi brawami. Popisom aktorskim przyglądali się rodzice 6-latków, którym wychowawczyni bardzo dziękuje za pomoc w przygotowaniu dzieci do tak wspaniałego występu. 

 Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał piękną książkę i słodki upominek. Dla grup przygotowane były piękne dyplomy.