Komunikat dyrektora szkoły

Komunikat nr 3/2019

Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich

w Nowym Mieście Lubawskim z dnia 11 kwietnia 2019 r.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim informuje o zmianach organizacji pracy szkoły :

- Egzamin klas ósmych odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 15-17 kwietnia 2019 r. w salach lekcyjnych

- W przedszkolu funkcjonuje świetlica, w której są nadal realizowane zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki.

- Szkoła bierze udział w Jarmarku Wielkanocnym 14 kwietnia 2019 r. na nowomiejskim rynku. Prosimy uczniów i ich rodziców o przynoszenie ciast na Rynek od godz. 9.00 do godz. 10.00. Odpowiedzialne za ich sprzedaż będą panie: Kinga Ochlak, Wioletta Ochlak, Karina Angowska i Marika Leszko. Pieniądze ze sprzedaży ciast zostaną przeznaczone na zabawki dla uczniów grup przedszkolnych oraz założenie ogródka warzywnego jako pomocy dydaktycznej dla naszych uczniów.

- Pracownicy szkoły kontynuują strajk do odwołania. Na prośbę rodziców i naszych uczniów strajkujący pracownicy zdecydowali się o przejściu w strajk rotacyjny na okres egzaminów gimnazjalnych i egzaminów klas ósmych.

 

 

                                                                 Dyrektor szkoły

                                                        Bożena Rutkowska-Marciniak