Biedronki i Skrzaty w Brodnicy

29 maja, przedszkolaki z grup: Biedronki i Leśne Ludki, wybrały się na wycieczkę do Brodnicy, do centrum aktywności Mini Disco. Dzieci wybawiły się na całego, miały okazję wspinać się na przeróżnych konstrukcjach, zjeżdżały na zjeżdżalniach, bawiły się bańkami mydlanymi, a chętne dzieci mogły pomalować twarz. Nad dobrą zabawą dzieciaczków czuwały dwie animatorki, które umilały im czas tańcami.

Pobyt spędzony w Mini Disco zostanie na długo zapamiętany przez wszystkie dzieci, które zmęczone, ale usatysfakcjonowane atrakcjami, wróciły z uśmiechem na twarzy do przedszkola.

Opiekę nad dziećmi sprawowały Panie: Emilia Krajnik, Anna Falkowska, Sylwia Wojenkowska, Iwona Markuszewska, Wioletta Łazuka- Ochlak oraz Martyna Kurnikowska.