Nowomiejskie Nagrody Artystyczne

W piątek 31 maja 2019 roku z okazji dnia pracownika kultury w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczysta VIII Nowomiejska Gala Kultury.Burmistrz Józef Blank wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Nadolskim spotkali się z dyrektorami i pracownikami nowomiejskich instytucji kultury, działaczami i animatorami kultury oraz z Nowomiejskie Nagrody Artystyczne 2019 z Nowego Miasta Lubawskiego. Organizowana już od ośmiu lat uroczystość stanowi okazję do podsumowania osiągnięć i przyznania nagród artystycznych za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechnianie i ochronę kultury. Burmistrz w ciepłych słowach zwrócił się do uczestników spotkania dziękując za ich twórczość i aktywność podczas uroczystości lokalnych. Podkreślił, że ranga lokalnych imprez bez udziału wyróżnionych osób byłaby o wiele uboższa.

Z nasze szkoły nagrody otrzymali:

Martyna Bober

Maria Marciniak

Iga Neumann

Anna Grabowska

Julia Idziak

Zofia Suchocka

Magdalena Kortes

Marek Piątkowski

Maria Wilemska

Dziękujemy!!!