Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor szkoły Bożena Rutkowska-Marciniak w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów, gratulując sukcesów w nauce oraz życząc udanego i bezpiecznego wypoczynku, który pozwoli na wytężoną pracę w nowym roku szkolnym. Do życzeń przyłączył się również pan Krzysztof Widźgowski, Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego oraz pan Łukasz Okołowski, wiceprzewodniczący Rady Rodziców.

Podczas uroczystości zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz ci, którzy uzyskali 100-procentową frekwencję. Nagrody i dyplomy dla wyróżnionych ufundowała Rada Rodziców. 

Słowa wdzięczności i serdecznych podziękowań za lata pracy i poświęcenia na rzecz uczniów i szkoły skierowano do pani Teresy Łukwińskiej i pani Teresy Kasprowicz, które podjęły decyzję o przejściu na emeryturę.

Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by odebrać świadectwa.