Wojewódzka Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego

  • Galeria

     Na obiektach sportowych MOSIR w Nowym Mieście Lubawskim  odbyła się Wojewódzka  Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2019/2020. Dzieci i młodzież rywalizowały  w lekkiej atletyce - „królowej sportu” w trzech kategoriach wiekowych.  Nasza szkoła reprezentowana była przez 28 – osobowy team. Wystąpiła w dwóch kategoriach wiekowych – Igrzyska Dzieci ( 2007 i młodsi) oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej ( 2005-2006). Największy sukces osiągnął Karol Józefowicz zdobywając  złoty medal w skoku wzwyż. Jednak wszyscy uczniowie zasługują  na uznanie. Walczyli bardzo dzielnie, pokonywali własne słabości , niejednokrotnie zbliżając  się do granic swoich możliwości. Zawody pozwoliły na określenie swojego sportowego poziomu . W końcu jesteśmy tak mocni,  jak nasz najsłabszy punkt. Dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie szkoły, życząc dalszych sukcesów – nauczyciele wychowania fizycznego.