Obchody Dnia Edukacji Narodowej

11 października 2019 roku w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej.

Wszyscy uczniowie przyszli w tym dniu odświętnie ubrani i składali swym nauczycielom życzenia z okazji ich święta.

Uwieńczeniem tych życzeń była uroczysta akademia pt.” Mój Nauczyciel – Mój Mistrz”. Uczniowie z klasy II a oraz VIII b przygotowani przez wychowawczynie: panią Małgorzatę Gołębiewską i panią Lidię Wiśniewską składali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzenia i podziękowania w formie wierszy oraz piosenek za ich trud i poświęcenie każdego dnia. Miłym akcentem spotkania był także występ dzieci z grupy "0", które pod kierunkiem wychowawczyni pani Anny Sapały-Ponieważ przedstawiły taniec i piosenkę dla pracowników naszej szkoły.