Mali wolontariusze

• Galeria

W dniach  18 i 25 listopada uczniowie  z klasy II a pod opieką wychowawczyni   Małgorzaty Gołębiewskiej w ramach zajęć unijnych „Trening postaw kluczowych dla rynku pracy” odwiedzili   przychodnię dla zwierząt „ Kubuś”.

Głównym celem wizyty było przeprowadzenie wywiadu  z lekarzem weterynarii  i  zapoznanie się z tym zawodem.

Dzieci zadawały mnóstwo pytań, które  wcześniej  przygotowały, a pani doktor udzielała na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Spotkanie umilali nam pacjenci przychodni- pieski i mały kotek. Najwięcej entuzjazmu wśród dzieci wzbudził piesek – Karmelek, który cierpliwie wykonywał  komendy, a było ich niemało.

Dzieci podarowały karmę i przysmaki dla zwierząt ze schroniska. Pani doktor przyjęła uczniów klasy drugiej do grona wolontariuszy.

Dziękujemy pani doktor Ewelinie Wyrzykowskiej  i wszystkim pracownikom przychodni „Kubuś” za miłe przyjęcie i ciekawe zajęcia.