Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/908

Konkurs logopedyczny - zaproszenie!

ZAPROSZENIE  

Dyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim oraz logopedzi Centrum zapraszają do wzięcia udziału w V Powiatowym konkursie logopedycznym wszystkie szkoły i przedszkola powiatu nowomiejskiego. Uprzejmie prosimy o przekazanie załączonego regulaminu konkursu oraz karty zgłoszenia logopedom  szkolnym lub nauczycielom, którzy realizują na terenie szkoły zajęcia logopedyczne. Celem konkursu jest między innymi rozwijanie kreatywności poprzez pobudzenie dziecięcej wyobraźni i fantazji.  Pierwszy etap konkursu  zaczyna się w dniu 11 maja  2020 roku i trwa do 29 maja 2020 r. Drugi etap – powiatowy przewidywany jest od 1 czerwca 2020 do 15 czerwca 2020. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z logopedami PCRE: 56 47 260 39/38 lub 602281789

 

Szkolny koordynator konkursu - pani Zaneta Cherkowska

Zdjęcie pracy oraz karty zgłoszeniowej proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

 

Galeria

{gallery}908{/gallery}