Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich 2019/2020

 

mgr Bożena Rutkowska-Marciniak- dyrektor, historia

mgr Hanna Graczyk – v-ce dyrektor, matematyka

mgr Teresa Bagińska - chemia, matematyka

mgr Joanna Barańska – wiedza o społeczeństwie, historia, wychowawca klasy VI b

mgr Żaneta Cherkowska – język polski, wychowawca klasy V a

mgr Katarzyna Dąbkowska - matematyka

mgr Aldona Dec - informatyka, technika

mgr Anna Falkowska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy I a

mgr Małgorzata Gołębiewska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy II a

mgr Piotr Gorzka – wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Grześkiewicz (zwolnienie lekarskie) - jezyk angielski

mgr Justyna Józefowicz – biologia, chemia

mgr Tomasz Kawiecki – język angielski

mgr Magdalena Kortes – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy V b

mgr Hanna Kowalska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy III a

mgr Emilia Krajnik - wychowawca przedszkola

mgr Kamila Kwiatkowska – matematyka

mgr inż. Liliana Lisakowska – biologia, geografia, wychowanie do życia w rodzinie - wychowawca klasy VIII a

mgr Iwona Markuszewska – religia, język angielski

mgr Maria Michalska - pedagog szkolny

mgr Aleksandra Mossakowska – język polski

mgr Justyna Neumann – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VI a

mgr Kinga Ochlak - wychowawca przedszkola

mgr Renata Oelberg – wychowanie do życia w rodzinie (urlop zdrowotny)

mgr Maja Orzechowska – język niemiecki

mgr Kamila Panek - wychowawca przedszkola

mgr Marek Piątkowski – muzyka, informatyka

mgr Sebastian Prokop - wychowanie fizyczne

mgr Ewa Różańska - wychowawca przedszkola, nauczyciel bibliotekarz (zwolnienie lekarskie)

mgr Anna Sapała - Ponieważ - nauczanie wczesnoszkolne,wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 0

mgr inż. Justyna Suwińska – biologia, fizyka, technika, wychowawca klasy V c

mgr Kinga Szczechla (zwolnienie lekarskie) - wychowawca przedszkola

ks. Andrzej Waks - religia

mgr Zyta Wardowska – geografia

mgr Maria Wilemska – plastyka, informatyka

mgr Justyna Wiśniewska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy I b

mgr Katarzyna Wiśniewska – technika, oligofrenopedagogika

mgr Lidia Wiśniewska – matematyka, fizyka, wychowawca klasy VIII b

mgr Sylwia Wojenkowska - wychowawca przedszkola

mgr Grażyna Zakrzewska – język niemiecki, nauczyciel bibliotekarz

mgr Renata Żurańska – język polski

ks.Artur Żurawski - religia