Kangur matematyczny

22 kwietnia 2021 r.  w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.  Udział wzięło 20 uczniów z klas II, III, VI i VII. Uczniowie  z klas II – III – kategoria  Żaczek i Maluch  pisali stacjonarnie  w szkole z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczniowie klas VI – VII – kategoria Beniamin i Kadet pisali konkurs zdalnie. Uczniowie w kategorii Żaczek mieli do rozwiązania 21 zadań zamkniętych, a w kategorii Maluch 24 zadania w czasie 75 minut. Uczniowie piszący w kategorii Baniamin i Kadet mieli do rozwiązania 30 zadań w czasie 90 minut.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał jeden z wariantów układanki przestrzennej w formie breloczka.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały panie: Anna Falkowska, Małgorzata Gołębiewska, Lidia Wiśniewska i Hanna Graczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *