Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

26 maja 2021 roku podczas uroczystości Święta Szkoły, wręczone zostały nagrody dla laureatów Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom uczestników był bardzo wysoki. Wpłynęło 18 piosenek ze szkół naszego powiatu. Z uwagi na sytuację pandemiczną w naszym kraju, konkurs został przeprowadzony online. Laureatami zostali: I miejsce – Aleksandra Jaroszewska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim II miejsce – ex aequo Agnieszka Nehring ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim oraz Zofia Mączkowska Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim III miejsce – Aleksandra Kwiatkowska Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim. Przyznano również dwa wyróżnienia, dla Jakuba Cieplaka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim oraz dla Oliwii Brzeskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim. Nagrody dla laureatów ufundował nasz zakład patronacki Szynaka Interline, Urząd Miasta Nowe Miasto Lubawskie oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim. Zapraszamy do posłuchania zwycięskich wykonań