„Ziemia-moja planeta”

1 czerwca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej ‘’Ziemia – moja planeta”, który odbył się w klasach I – III w ramach promocji Zdrowego Stylu Życia. Spośród wielu bardzo ciekawych, wykonanych różnymi technikami prac, zostały wyłonione te, które szczególnie się wyróżniły. Zwycięzcami w klasie I a byli: I miejsce – Liliana Połomska, II m. Zuzanna Kłosowska i III m. Maksymilian Sławiński, wyróżnieni: Filip Kuca, Franciszek Zalewski i Aleksander Kowalkowski. W klasie II a: I m. Wojciech Malinowski, II m. Szymon Kołecki a III m. Miriam Otremba. Wyróżniony Filip Robaczewski. W klasie II b: I m. Lena Wójcik, II m. Lena Wiśniewska, III m. Wojciech Biegaj. W klasie III a: I m. Natalia Dembek, II m. Lena Górska, III m. Agata Sławińska. Wyróżnieni: Tomasz Gryza i Kacper Kuca. Laureaci otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *