Rozpoczęcie roku szkolnego

Wakacje dobiegają końca. Już niedługo zabrzmi pierwszy dzwonek. Ze względu na trwającą pandemię, podczas inauguracji nowego roku szkolnego będzie obowiązywał reżim sanitarny. Uczniowie poszczególnych klas, po przybyciu na dziedziniec Szkoły ustawią się w ściśle wyznaczonych i oznakowanych miejscach. Po uroczystości wraz z Wychowawcami udadzą się do swoich klas na pierwsze powakacyjne spotkanie. Prosimy o zdezynfekowanie rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z budynku oraz o zasłonięcie ust i nosa podczas pobytu w budynku Szkoły. Ze względu na brak możliwości zapewnienia dystansu w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, obowiązek zasłonięcia ust i nosa dotyczy Uczniów, Rodziców i wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą naszą Szkołę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. wg następującego harmonogramu:

godz. 9.00 – klasy IV-VIII

godz. 10.00 – klasy I-III

Do zobaczenia! Czekamy na Was!