Spotkanie w nowomiejskim magistracie

31 sierpnia 2021 roku do Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank zaprosił dyrektorów szkół podstawowych na spotkanie, którego tematem było ustalenie formuły organizacji rozpoczęcia roku szkolnego oraz scenariusza prowadzenia zajęć edukacyjnych w jednostkach oświatowych. W spotkaniu uczestniczyła również Agnieszka Muszyńska – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim.Dyrektorzy: Ewelina Niścigorska-Bojarska, Zbigniew Domżalski i Jerzy Resicki zaproponowali gospodarzowi miasta organizację rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września w godzinach 08:00-14:30 na boiskach szkolnych (lub w razie niepogody na salach sportowych) i z podziałem na grupy – aby zachować zasady bezpieczeństwa określone przez GIS.Dyrektorzy poinformowali Burmistrza Miasta, że jednostki oświatowe są już po pozytywnych przeglądach odpowiednich instytucji i gotowe do rozpoczęcia prowadzenia zajęć edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *