Zaproszenie na Niedzielę Cittaslow

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich zapraszają na Niedzielę Cittaslow połączoną ze Świętem Pieczonego Ziemniaka w dniu 26 września od godz. 13.30 na boisku szkoły.

Podczas festynu czeka na Państwa wiele atrakcji szczególnie dla najmłodszych, wśród których znajdą się przejazdy bryczką oraz jazda na kucyku, możliwość wejścia do wozów strażackiego i policyjnego, konkursy, animacje, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków oraz warsztaty plastyczne.

Ponadto, jak co roku, można będzie zakupić ciasta, kluski, chleb ze smalcem, popcorn i watę cukrową, frytki zwykłe i kręcone oraz wziąć udział w aukcji prac plastycznych naszych absolwentów.

Ponadto podczas Niedzieli Cittaslow swoje produkty prezentować i sprzedawać będą lokalni przedsiębiorcy.

Czas umilą Państwu występy naszych uczniów oraz wspaniała i rodzinna atmosfera.

Zapraszamy!