Dzień Przedszkolaka

20 września przedszkolaki świętowały swoje święto bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkursach. Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzieci rozpoczęły świętowanie od odśpiewania wspólnych piosenek. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.  Słodki, zdrowy poczęstunek to jedna z kolejnych atrakcji podczas świętowania. Dzieci opuściły Przedszkole w dobrym nastroju, z wieloma wspomnieniami oraz dyplomami i kotylionami z okazji ich święta.