Noc w szkole pełna atrakcji i niespodzianek

Dziś o godzinie 17:00 rozpoczęła się kolejna edycja „Nocy w szkole”. Ta forma integracji zespołów klasowych jest już tradycją w naszej placówce. Podczas spotkań uczniowie lepiej się poznają, odkrywają na nowo, nawiązują przyjaźnie. Podczas „Nocy w szkole” doświadczają, że szkoła nie musi się kojarzyć tylko z nauką, ale również z dobrą zabawą i ciekawymi doświadczeniami. Swoją nocną przygodę w szkole uczniowie rozpoczęli gimnastyką w sali gimnastycznej, którą poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego pan Sebastian Prokop. Po ćwiczeniach fizycznych uczniowie zjedli przygotowany wcześniej posiłek. Potem udali się na długi spacer. Tuż po nim rozpoczęły się przygotowania do seansu filmowego. Wszyscy wybrali się do „nocnego kina”. Nie zabrakło też gier w planszówki i pogawędek w półmroku. Śmiechom nie było końca. Opiekę nad uczniami w czasie „Nocy w szkole” sprawowały panie: Hanna Graczyk, Liliana Lisakowska i Justyna Suwińska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *