Dzień Chłopaka w grupach przedszkolnych

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

Dzieci w grupach Żabek i Misiów rozpoczęły dzień od wspólnych zabaw ruchowych. Następnie zostało odśpiewane „Sto lat”, a po życzeniach dziewczynki

wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki i złożyły życzenia.

W tym dniu nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla wszystkich.

Także w grupach Pszczółek i Smerfów uroczyście obchodzono Dzień Chłopaka. Z tej okazji wręczono chłopcom upominki, które zostały ufundowane przez rodziców. Następnie dziewczynki złożyły swoim kolegom serdeczne życzenia oraz odśpiewały uroczyste „Sto lat”. Nie zapomniano oczywiście o małych damach, one także dostały małe upominki. każde dziecko od swoich wychowawczyń Pani Kingi oraz Pani Sylwii otrzymało odznakę a chłopcy krawaty. Atrakcje jakie spotkały dzieci w tym wyjątkowym dniu na długo pozostaną w pamięci. każde dziecko od swoich wychowawczyń Pani Kingi oraz Pani Sylwii otrzymało odznakę a chłopcy krawaty.
Życzymy naszym chłopakom- przedszkolakom, żeby wyrośli na wspaniałych mężczyzn, bo już dziś widać, że spisują się na medal!