Biegowa Bitwa pod Grunwaldem

Pola Grunwaldzkie to dla Polaków kultowe miejsce, dlatego organizowane tam biegi mają szczególny charakter. 6 października 2021roku  na Polach Grunwaldzkich odbyły się Przełajowe Biegi Grunwaldzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej i Licealiady zorganizowane przez Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy. Wzięło w nich udział około 700 uczniów szkół podstawowych i szkół średnich z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów: Miriam Otręba kl. IIIa, Dominik Kapuściński kl. IIIb, Marcel Mączkowski kl. IIIb, Natalia Świątkowska kl. Va, Antoni Falkowski kl. Va, Oliwia Brzeska kl. VIIb, Aleksandra Kruszewska kl. VIIb, Kewin Pokojski kl. VIIb, Błażej Wiśniewski kl. VIIIb. Mimo deszczowej aury wszyscy dzielnie zaprezentowali się podczas biegów. Serdecznie gratulujemy.