Wycieczka klasy V a

Dnia 7 października 2021 r. uczniowie klasy 5 a, pod opieką pań: Renaty Żurańskiej i Marii Wilemskiej, udali się na aktywną wycieczkę szkolną do Centrum Integracyjnego Hullo w Fijewie.

Od przekroczenia progu Centrum, aż do zakończenia wizyty, piątoklasiści byli w nieustannym  ruchu. W pierwszej kolejności udali się do  sali chemicznej, w której mieli okazję  poeksperymentować z sodą, octem i balonami. Następnie znaleźli się w sali zabaw, w której mieli do dyspozycji trzy zjeżdżalnie (w tym jedną podwójną), dwa baseny kulkowe, dwie trampoliny, trójpoziomowy tor przeszkód i ściankę wspinaczkową. Po dwugodzinnym szaleństwie, spożyciu posiłku, udali się do pokoju VR, aby grać w najnowsze gry wyścigowe, zręcznościowe czy strzelanki, a także polatać na symulatorach, oraz do pokoju laserowego, w którym  pokonywali  laserowy labirynt  i kina sferycznego, by  obejrzeć  film.

Uczestnicy wycieczki  zdobywali  nową wiedzę i doświadczenia w przyjaznej, swobodnej atmosferze  poprzez praktyczne działanie.  

Połączenie nauki, zabawy i ruchu  wywołało szerokie uśmiechy na twarzach uczniów   i zapewniło niezapomniane wrażenia.