Misie i Żabki w Hullo

Dziś grupy Żabki i Misie spędziły dzień w Centrum rekreacyjno – sportowym w Fijewie. Do dyspozycji miały plac zabaw pełen atrakcji, salę chemiczną w której eksperymentowały oraz kino sferyczne. Naszym maluchom najbardziej spodobały się uwielbiane i upragnione kulki oraz zjeżdżalnie. Dzieci mogły wspiąć się na samą górę i zjeżdżać z długich lub krętych zjeżdżalni prosto do basenu z kulkami. Śmiechu było co niemiara. Animatorzy zapewnili również dodatkowe atrakcje w postaci przechadzającej się Różowej Pantery czy zmywalnych tatuaży. Po zabawie w sali z kulkami, zjeżdżalniami, ścianka wspinaczkową oraz trampolinami dzieci udały się na smaczny obiad, który po takim wysiłku w mig zniknął z talerzy. Następnym punktem programu było kino sferyczne, gdzie podopieczni mogli na chwilę znaleźć się między gwiazdami, we wszechświecie. Dzieci oglądały widowisko z wielką uwagą i skupienie, zafascynowane obrazami ukazującymi się przed oczami. Ostatnią atrakcją równie ciekawą, były eksperymenty, a jak wiadomo to właśnie najmłodsi są najciekawsi świata, dzieciom zajęcia przypadły bardzo do gustu. Z ciekawością słuchały Pani, która pokazywała dzieciom przeróżne eksperymenty. Dzien minął aktywnie, a dzieci szczęśliwie wróciły do Przedszkola. Jeszcze długi czas będą wspominać chwile w Centrum Zabaw Hullo.