KONKURS NA PLATFORMIE PHO3NIX KIDS

Bardzo się cieszymy, ponieważ nasza szkoła zakwalifikowała się do konkursu sportowego, którego nadrzędnym celem jest zmotywowanie uczniów do aktywności fizycznej! Ilość miejsc w konkursie była ograniczona do 200 placówek, które jako pierwsze dokonały rejestracji. Koordynatorem akcji w szkole jest pan Piotr Gorzka.

Uczniowie nagradzani są za regularną aktywność. Każdego dnia uczeń otrzymuje punkty za zrealizowany video trening. Rozwiązując quiz można zdobyć kolejne punkty za wiedzę sportową i uważność podczas oglądania. Bezbłędne rozwiązanie quizu nagrodzone jest bonusowym filmem. Punkty przyznawane są tylko w czasie trwania konkursu od 8.11.2021 do 30.11.2021.
Maksymalna dzienna liczba punktów do zdobycia to 15.
Suma punktów po zakończeniu konkursu wyłoni zwycięzców.

Każda szkoła wygrywa! 10 najlepszych uczniów z każdej placówki wygrywa opaskę sportową.

Gratulujemy naszym uczniom aktywności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *