„Nocka w szkole” kl. VII c

Uczniowie klasy 7c wraz z wychowawcą panią Justyną Suwińską długą będą wspominać swoją (drugą już) noc spędzoną w szkole – noc atrakcji, wrażeń i niespodzianek. Wszyscy przybyli do szkoły wyposażeni m.in w śpiwór, prowiant oraz dobry humor. Impreza “Nocka w szkole” rozpoczęła się o godz. 17.00 w piątek 22.10.2021 i zakończyła się w sobotę o godz.10.00. Od godziny 17.00 przez 2 godziny trwały zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zajęcia ze “sportów “walki”, które prowadził pan Sebastian Prokop. Przez kolejne półtorej godziny odbywały się warsztaty integracyjne z panią pedagog Marią Michalską. Uczniowie aktywnie uczestniczyli we wszystkich zajęciach, po których była kolacja przygotowana przez rodziców w świetlicy szkolnej. Gry planszowe, łamigłówki, kalambury oraz długie rozmowy i gry sprawnościowe to atrakcje wieczoru. Zanim wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek na materacach odbyła się wieczorna odprawa, żeby podsumować nasz wieczór oraz serdecznie podziękować paniom Hannie Graczyk i Lilianie Lisakowskiej, które sprawowały opiekę nad całą grupą. W sobotni poranek uczniowie nieco zaspani po nocnych atrakcjach, po śniadaniu, bardzo zadowoleni powrócili do swoich domów.