Szkolne przygody Gangu Swojaków

Grupa Smerfów i Pszczółek bierze udział w projekcie SZKOLNYCH PRZYGÓD GANGU SWOJAKÓW. Podczas jego realizacji dzieci poznają świat i naturę oraz pogłębiają zdobytą wcześniej wiedzę. Celem programu jest zachęcenie dzieci do spędzenia większej ilości czasu na świeżym powietrzu. W dobie mediów i internetu szczególnie ważne jest nauczyć dzieci odrywać wzrok od różnego rodzaju elektroniki i żyć w zgodzie z naturą, pokazać piękno przyrody oraz, że jego odkrywanie i poznawanie może być niezwykłą zabawą. Bohaterowie – MASKOTKI MAGICZNYCH SWOJAKÓW: żółw ZENEK, bocian BOLEK, meduza MILENA, Sikorka SONIA, Raczek ROMEK, Wiewiórka WIOLA oraz ZAGROŻONE SWOJAKI: ŻUBR, SÓWECZKA, WILK, MORŚWIN, JEŻ i RYŚ pokazują dzieciom zagrożone gatunki zwierząt i uczą, jak je chronić. Poprzez zabawę dzieci w przyjemny sposób przyswajają wiedzę. Dziś nasze grupy otrzymały pakiet startowy od Gangu Swojaków. W skład pakietu wchodzą: pluszaki z Gangu Swojaków, 3 książki oraz albumy z naklejkami do aktywnego wypełniania.