Wieczór z książką

„Wieczór z książką w szkole ” dla uczniów klasy II a był nowym doświadczeniem, wielką atrakcją, sposobem na integrację oraz niecodzienne spędzenie czasu . Obyło się oglądanie przyniesionych przez uczniów książek oraz wspólne rozmowy na temat bohaterów i postaci fantastycznych z ulubionych książek, bajek i filmów. Uczniowie wysłuchali opowiadania D.Parlak „Z kapelusza Pani Wrony ” p.t.-Wystraszek” czytanego przez ich wychowawczynię oraz zilustrowali jego treść wykonując kartę do tzw. lekturnika. Następnie mogli przebrać się za wybraną postać z wcześniej zaprezentowanej bajki , czy filmu. Było kreatywnie i wesoło. Rodzice przygotowali poczęstunek , by wspólnie pobiesiadować w miłej wieczornej atmosferze . Uczniowie klasy II a, podpatrując starszych kolegów marzą o spędzeniu nocy w szkole. Drogie dzieci jeszcze kilka takich wieczorów przed nami 🙂Wychowawczyni 2a.