Dzień Postaci z bajek u Żabek i Misiów

Gdyby zapytać dzieci oto, kto jest ich ulubioną postacią z bajek, odpowiedzi byłoby wiele i każda z nich inna. 5 listopada nasze przedszkole świętowało Dzień Postaci z Bajek. To właśnie tego dnia nasi podopieczni mogli stać się swoją ulubioną postacią. Próg przedszkola przekroczyły piękne księżniczki, super – bohaterzy, kotki, krasnale, Zorro, żabki, kaczuszki, a nawet bałwan Olaf. Niejedna z Pań miała problem z rozpoznaniem swoich pociech. Piękne stroje to nie jedyna atrakcja tego magicznego dnia. Dzieci podczas Balu uczestniczyły w wielu grach i zabawach przygotowanych przez Panie. Następnie odbyła się mini-sesja i prezentacja strojów oraz zabawa w odgadywanie „Co to za postać?”. Została zaprezentowana krótka bajka o Wilku i 7 koźlątkach, a na koniec dzieci stworzyły  piękne ilustacje prezentujące swoje przebranie.

Dzień przepełniony wrażeniami sprawił, że maluchy z uśmiechem powędrowały do swoich rodziców, by opowiedzieć o tym, co działo się w przedszkolu.