Pierwszacy na wycieczce

W poniedziałek – 8.11. pierwszacy udali się wraz z wych. Małgorzatą Gołębiewską oraz z panią Renatą Oelberg i panią Justyną Neumann na klasową wycieczkę do Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Hullo” w Fijewie. Najpierw bawiły się w sali VR pokonując przeszkody z lasera, grały w gry w wirtualnej rzeczywistości oraz obejrzały seans o kosmosie w kinie sferycznym. W przerwie przed kolejną atrakcją zjadły smaczny obiad o nazwie Mc Hullo, a następnie wzięły udział w zajęciach laboratoryjnych. Wykonując eksperymenty dowiedziały się kilku ciekawostek, np. co można uzyskać dzięki sodzie i occie. Ostatnią, ale najbardziej wyczekiwaną atrakcją była sala zabaw. Zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa oraz baseny z kulkami cieszyły się największą popularnością. Nikt nie przystanął ani na minutę, by odpocząć. Zmęczeni, ale szczęśliwi i roześmiani wróciliśmy na umówioną godzinę do szkoły.