Niepodległość na sportowo

W dniu 11 listopada 2021 r. na obiektach sportowych MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się biegi przełajowe upamiętniające Odzyskanie Niepodległości przez Państwo Polskie. Nasza 32 – osobowa reprezentacja pokazała swoją siłę na każdym dystansie począwszy od 300 m do 800 m. W kategorii wiekowej chłopców – 2010 i młodsi – I miejsce zdobył Antoni Falkowski, natomiast wśród dziewcząt w roczniku 2009 drugie miejsce wywalczyła Aleksandra Kruszewska. Wśród uczniów, którym niewiele zabrakło do podium znaleźli się: Natalia Świątkowska – V miejsce ( rocznik 2010 i młodsi), Kacper Sławiński – IV miejsce ( rocznik 2009), Kewin Pokojski – IV miejsce, Dominik Skonieczka – V miejsce, Błażej Wiśniewski – VI miejsce ( wszyscy rocznik 2008 – 2007). Za zdobycie miejsca na podium uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Natomiast za uzyskanie miejsc IV – VI uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami. Specjalne wyróżnienie przypadło naszym uczniom w kategorii najmłodszy uczestnik zawodów. Wśród dziewcząt wyróżniona została Natalia Wasielewska, natomiast wśród chłopców Serhii Zhambrovskyi. Cieszymy się, że tak liczna grupa uczniów chciała w tak uroczystym dniu uczcić na sportowo Odzyskanie Niepodległości. Z pewnością postawa patriotyczna uczniów poprzez wspólne świętowanie Dnia Niepodległości zasługuje na uznanie i naśladowanie. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom – nauczyciele wychowania fizycznego.

REPREZENTACJA SZKOŁY Kamińska Nadia, Kasprowicz Franciszek, Otremba Miriam, Strzymska Klaudia, Strzymska Maja, Wasielewska Wiktoria, Wasielewska Natalia, Wilczewski Jakub, Wilczewski Igor, Zgliczyński Piotr, Balicka Maja, Cabaj Brajan, Krauzewicz Bartłomiej, Łęgowski Tomasz, Varabyova Zlata, Zhambrovskyi Serhii, Żbikowski Aleksander, Falkowski Antoni, Sławiński Oskar, Świątkowska Natalia, Górska Lena, Kacper Kuca, Garnek Nikola, Perłowska Anita, Kruszewska Aleksandra, Wiśniewski Błażej, Malinowski Mikołaj, Skonieczka Dominik, Jarzembowski Igor, Pokojski Kewin, Sławiński Kacper, Cap Maciej.