Dzień Myszki Miki

Dnia 18 listopada 1928 roku urodziła się wspaniała postać, którą wszyscy doskonale znają – Myszka Mickey wymyślona przez Walta Disneya. Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy urodziny Myszki Miki. Zabawom nie było końca – dzieci rozwiązywały zagadki, poszukiwały rzeczy należących do Myszki Miki, prezentowały swoje ubrania, kolorowały Myszkę Miki i Mini. Grupa Misiów miała ręcznie przygotowane opaski symbolizujące Myszkę Miki, a dzieci z grupy Żabek zrobiły swoją własną zabawkę – Myszkę Miki z kubeczka papierowego. Na zakończenie, dzieci ustawiły się do wspólnego zdjęcia. Dzień z pewnością możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Dzieci z grup Pszczółek i Smerfów także obchodziły ten wyjątkowy dzień. Tego dnia wcieliły się w postaci Walta Disneya i przyniosły do przedszkola wiele bajkowych książeczek i maskotek. Dzieci wyklejały krępą Myszkę Mini oraz Myszkę Miki. Wyszły im pięknie. Były tańce i zabawa, jak na urodziny przystało.