Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalna nazwa święta brzmi Hallo World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hallo (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie. Także w naszej szkole Samorząd Uczniowski włączył się do akcji poprzez przyklejenie na drzwiach każdej sali kartek z pozdrowieniami lub kolorowego obrazka symbolizującego ten wyjątkowy dzień. W szkole stanęła także okolicznościowa tablica. Dzień Życzliwości w tym roku przypada w najbliższą niedzielę, życzymy więc wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, sympatykom i przyjaciołom naszej szkoły wielu pozytywnych chwil i uśmiechu oraz życzliwości każdego dnia!