UNICEF dla każdego dziecka

Klasa IV a wraz z nauczycielami wspiera stowarzyszenie „UNICEF dla każdego dziecka”. Inicjatorką klasowej akcji „Prezenty bez pudła” jest Anita Perłowska. Klasa zbiera pieniądze do skarbonki, a za uzbierane środki zostaną zakupione produkty humanitarne dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Dziś Anita – inicjatorka działań sprzedawała upieczone muffinki, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na prezenty. Akcja zakończy się przed świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie po przeliczeniu komisyjnym pieniędzy zakupią prezenty dla potrzebujących rodzin. POMAGAJMY!!!  Dobro wraca.