Dzień Pluszowego Misia u Żabek i Misiów

Kubuś Puchatek, Miś Yogi, Uszatek i każdy inny  znany dzieciom miś świętował dziś  swoje urodziny. Każde dziecko przyprowadziło swojego ulubieńca, a każdy z nich był inny i wyjątkowy. To przyjaciel dzieci od zawsze, to jemu najmłodsi powierzają swoje małe tajemnice, radości i smutki. Miś jest jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie, z tej okazji nasze przedszkole postanowiło uczcić ten szczególny dzień. Pociechy z grupy Żabek i Misiów rozpoznawały swoich ulubionych bohaterów na kartach przygotowanych przez nauczycielki, układały puzzle z misiami, oklejały plakat Misia materiałami oraz bawiły się w znaną od dawna zabawę „Stary Niedźwiedź”. Na koniec tego pięknego dnia dzieci obejrzały krótka bajkę o Misiu Uszatku.  To był wspaniały czas dla dzieci.