III miejsce w powiecie

Światowy Dzień Walki z AIDS obchodzony jest 1 grudnia. Z tej okazji Rejonowy Odział Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowym Mieście Lubawskim zorganizował w Zespole Szkół im. C. K. Norwida konferencję, podczas której zostały ogłoszone wyniki konkursów powiatowych. Jednym z nich był konkurs z wiedzy o AIDS oraz innych zakażeniach krwiopochodnych. Brały w nich udział uczennice klasy VII c – Julia Heyka i Oliwia Heyka.. Rozwiązały testy na wysokim poziomie, lecz zabrakło trochę do miejsca punktowanego. Otrzymały one nagrody rzeczowe oraz dyplomy za udział w konkursie. Przygotowaniem uczennic zajęła się Pani Justyna Suwińska.

Drugim konkursem, który został podsumowany w tym dniu, była Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.  W tej kategorii zaszczytne III miejsce otrzymała Maja Wiśniewska z klasy VIII a. Szkołę reprezentowała również uczennica tej samej klasy Amelia Okołowska. Dziewczęta otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Obie uczennice przygotowywała Pani Liliana Lisakowska.