XXII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 2000 roku. To największe tego typu rozgrywki dla dzieci w Europie, w których dotychczas udział wzięło blisko 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Każda edycja Turnieju rozpoczyna się jesienią od meczów na etapie gminnym i powiatowym. Wiosną rozgrywane są finały wojewódzkie, których zwycięzcy dostają się do finału ogólnopolskiego. Ten rozgrywany jest w Warszawie, a wieńczy go Wielki Finał na PGE Narodowym.

Dnia 1.12.2021r. uczniowie naszej szkoły w kategorii wiekowej do 12 lat rozegrali mecz na etapie gminnym ze Szkołą Podstawową nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim. Mimo zaangażowania i determinacji musieliśmy pogodzić się z niekorzystnym wynikiem meczu. Każdy młody piłkarz i piłkarka otrzymali pamiątkowy medal, a drużyny dyplomy.

Drużyna w kategorii wiekowej do 10 lat, zakwalifikowała się do etapu powiatowego lecz nie będzie mogła wziąć udziału z powodu odbywania kwarantanny.