Śniadaniówki dla klasy pierwszej

7 grudnia do drzwi klasy pierwszaków zapukali niecodzienni goście: przedstawiciele Gazety Nowomiejskiej oraz sklepu Enigma. Przynieśli dla dzieci w prezencie czerwone śniadaniówki, wewnątrz których była jeszcze słodka przekąska. Goście zachęcali dzieci do systematycznego jedzenia w szkole drugiego śniadanie, które przede wszystkim powinno być zdrowe i pożywne, niekoniecznie słodkie. Później pierwszoklasiści z wychowawczynią zapowiedzieli swoją rewizytę u sponsorów: w redakcji Gazety Nowomiejskiej i w sklepie Enigma, jak tylko warunki sanitarne związane z epidemią na to pozwolą. Na koniec zostało zrobione do Gazety Nowomiejskiej pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie podziękowali za prezenty i pożegnali miłych gości.