Pięcioro wspaniałych!

Mamy wielką przyjemność ogłosić, iż w tym roku nasi uczniowie licznie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursów Przedmiotowych Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Z matematyki – Maja Wiśniewska z klasy VIII a – opiekun pani Hanna Graczyk, z historii aż dwoje uczniów – Wiktoria Leszko i Wiktor Korytowski – oboje z kl. VIII a – opiekun pani Magdalena Kortes. Z biologii – Maja Wiśniewska z kl. VIII a – opiekun pani Liliana Lisakowska, natomiast z geografii również dwoje uczniów – Julia Bagińska i Maciej Lange z kl. VIII a – opiekun pani Liliana Lisakowska. Gratulujemy Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom! Życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu konkursu! Już od dziś trzymamy za Was kciuki!