Jasełka Smerfów i Pszczółek

Dnia 16 grudnia 2021 r. dzieci z grupy „Pszczółek” i „Smerfów” przedstawiły Jasełka dla szkoły, rodziców i wszystkich miłośników SP3. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie oglądajacych w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek interpretowały w sposób aktorski swoje role. Nasi artyści śpiewali oraz wykonywali układy taneczno-ruchowe. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców.

Zapraszamy do obejrzenie Jasełek Bożonarodzeniowych przygotowanych przez nasze zerówki. Miłych wrażeń 🙂