Wigilia Smerfów i Pszczółek

Grudzień to czas świątecznych spotkań w gronie nie tylko rodziny, ale także przyjaciół i znajomych. Jedną z takich uroczystości jest właśnie Wigilia klasowa. Tradycyjnie z tej okazji zebraliśmy się w klasie, organizując wspólny poczęstunek, dzieląc się opłatkiem. Panie: Kinga, Sylwia, Aneta oraz Gaja wręczyły drobne upominki dzieciom.

Wigilia w klasie to namiastka tej prawdziwej, dlatego warto zadbać o to, żeby była wyjątkowa. Sale udekorowane świątecznymi ozdobami i przygotowanie stołu, pełnego tradycyjnych smakołyków i dań zapewnia naprawdę magiczną atmosferę i pozwala wczuć się w klimat nadchodzących świąt. Taka Wigilia to świetna okazja do zacieśniania więzi z kolegami oraz z wychowawcą. Spędziliśmy czas w miłej, serdecznej, niemal rodzinnej atmosferze. Poza dzieleniem się opłatkiem czy zajadaniem przysmaków, zorganizowaliśmy wspólne śpiewanie kolęd przy gitarze.