Wigilia Żabek i Misiów

Wigilia Bożego Narodzenia to szczególny dzień w roku. Dla wielu z nas to czas niezwykle radosny i spędzony w gronie najbliższych oraz kryjący w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. 

22 grudnia dzieci z grup „Żabek” oraz „Misiów” obchodziły uroczystą wigilię. W całym przedszkolu zapanowała świąteczna atmosfera. Najmłodsi ubrani w odświętne stroje tego dnia wspólnie z Paniami śpiewali kolędy, dzielili się opłatkiem, składali sobie wzajemnie życzenia oraz zjedli wspólny poczęstunek wigilijny, który przygotowany był na pięknie przystrojonym stole.

Takie podniosłe chwile nie tylko przybliżają dzieciom polskie tradycje i zwyczaje świąteczne, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne przedszkolne relacje.

Dzień upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.