PODSUMOWANIE KONKURSU PHO3NIX KIDS

Nasza szkoła jako jedna z 200 szkół z całej Polski zakwalifikowała się do konkursu sportowego na platformie PHO3NIX KIDS. Z naszej szkoły zarejestrowało się 25 uczniów : Anita Perłowska, Patryk Kreński, Maciej Lange, Aleksandra Gorzka, Wiktoria Leszko, Maciej Leszko, Ignacy Kobusiński, Maksymilian Sławiński, Ignacy Dąbkowski, Zachariasz Borowski, Oliwia Rudnicka, Franciszek Hincmann, Aleksandra Kruszewska, Franciszek Kasprowicz, Oliwia Brzeska, Kewin Pokojski, Dominika Kaczerzewska, Zuzanna Rejman, Jan Kalinowski, Julia Leśniewska, Nikodem Gortatowski, Julia Dreszler, Ksawery Szwaracki, Wiktoria Ciborowska, Miriam Otremba. Celem konkursu było zmotywowanie uczniów do aktywności fizycznej jako jednego z czynników prozdrowotnego stylu życia. Nagradzana była regularna i systematyczna aktywność. Każdego dnia uczeń otrzymywał punkty za obejrzany video trening – 5 pkt. Następnie rozwiązywał quiz i zdobywał kolejne punkty za wiedzę sportową i uważność podczas oglądania – 5 pkt. Bezbłędne rozwiązanie quizu nagrodzone było bonusowym filmem – 5 pkt. Maksymalna dzienna liczba punktów do zdobycia wynosiła 15. Suma punktów po zakończeniu konkursu wyłoniła zwycięzców. Dla 10 – ciu najlepszych uczniów z każdej szkoły ufundowane zostały nagrody w postaci inteligentnych opasek sportowych. Konkurs trwał trzy tygodnie. Zapewniał nie tylko fitness dla ciała, ale również fitness dla mózgu. Rozwijał pamięć, spostrzegawczość i koncentrację uwagi. Był sprawdzianem naszej wytrwałości i systematyczności. Konkurs jest wart kontynuacji w następnych latach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnego konkursu phoenix active school – II edycja, będącego największym sportowym konkursem dla szkół podstawowych odbywającym się w dniach 30.04-15.05.2022 pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Szczegóły wkrótce!!!

TOP 10 konkursu

1. Anita Perłowska, 2. Patryk Kreński, 3. Maciej Lange, 4. Aleksandra Gorzka, 5. Wiktoria Leszko, 6. Maciej Leszko, 7. Maksymilian Sławiński, 8. Ignacy Kobusiński,9. Ignacy Dąbkowski, 10. Zachariasz Borowski.